rozmiar czcionki
A- A A+
tryb ekranu

COVID 19 koronawirus 1
Informujemy, iż z powodu kwarantanny pracowników, Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy, ul. Parkowa 28 będzie nieczynny w dniach 8-12 marca 2021r. 

Koresponcję w formie tradycyjnej będzie można złożyć na dzienniku podawczym w Starostwie Powiatowym w Dębicy (na parterze) lub przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kontakt telefoniczny będzie możliwy poprzez Obwód Drogowo-Mostowy w Brzostku pod numerem telefonu 14 683 02 91.

Informujemy również, iż prace związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Dębickiego w ww. okresie będą wykonywane bez zakłóceń.

 Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy informuje, że realizacja projektu pn.:

„Zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach powiatowych poprzez montaż sygnalizacji świetlnej
w miejscowości: Dębica – ul. Rzeszowska oraz Straszęcin”
w ramach „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” zostanie wykonana przez firmę VIATAR Piotr Słomski, Wojciech Kozioł s.c. z Tarnowa.

W ramach tegorocznej inwestycji wybudowana zostanie sygnalizacja świetlna wzbudzana na przejściu dla pieszych w Dębicy na ul. Rzeszowskiej (skrzyżowanie z ul. Bojanowskiego) oraz przy Zespole Szkół Podstawowych w Straszęcinie. Uruchomienie sygnalizacji planowane jest na koniec bieżącego roku. Ponadto zadanie obejmuje także przeprowadzenie przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w wybranych szkołach podstawowych i przedszkolach zajęć edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i pieszego oraz organizację przez Powiat Dębicki - Zarząd Dróg Powiatowych konkursu plastycznego dla placówek objętych projektem. Przedmiotowa inwestycja obejmuje także zakup narkotesteru z kasetami testującymi, który zostanie przekazany w użytkowanie Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy.

znakb 1 W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn. "Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica" Etap I realizowanymi na zelcenie PKP  Polskie Linie Kolejowe S.A., z dniem 05.11.2020 roku (czwartek) o godzinie 7:00 zostanie zamknięty dla ruchu przejazd kolejowy  w ciągu drogi powiatowej nr 1287R w miejscowości Brzeźnica. Przedmiotowy przejazd kolejowy zlokalizowany jest na odcinku drogi powiatowej nr 1287R  - ul. Południowa w Brzeźnicy pomiedzy skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 985 w m. Brzeźnica, a miejscowością Paszczyna.

Przywrócenie ruchu na wyżej wymienionym odcinku drogi planowane jest w dniu 24.11.2020r. (wotek).

Objazd zostanie poprowadzony przez Kochanówkę, Paszczynę i Kmiecie zgodnie ze schematem, który można pobrać TUTAJ

znakb 1 W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn. "Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica" Etap I realizowanymi na zelcenie PKP  Polskie Linie Kolejowe S.A., zamknięcie dla ruchu przejazdu kolejowego  w ciągu drogi powiatowej nr 1288R Zawada-Pustynia w miejscowości Pustynia zostaje przedłużone do dnia 10.11.2020r.

Przedmiotowy przejazd kolejowy zlokalizowany jest na odcinku drogi powiatowej nr 1288R pomiedzy skrzyżowaniem typu rondo z drogą wojewódzką nr 985 w m. Pustynia, a węzłem autostrady A4 Dębica-Wschód.

Przywrócenie ruchu na wyżej wymienionym odcinku drogi planowane jest w dniu 11.11.2020r. (środa).

Objazdy zostaną wprowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

Schematy objazdów można pobrać TUTAJ

znakb 1 W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn. "Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica" Etap I realizowanymi na zelcenie PKP  Polskie Linie Kolejowe S.A., z dniem 12.10.2020 roku (poniedziałek) o godzinie 7:00 zostanie zamknięty dla ruchu przejazd kolejowy  w ciągu drogi powiatowej nr 1288R Zawada-Pustynia w miejscowości Pustynia. Przedmiotowy przejazd kolejowy zlokalizowany jest na odcinku drogi powiatowej nr 1288R pomiedzy skrzyżowaniem typu rondo z drogą wojewódzką nr 985 w m. Pustynia, a węzłem autostrady A4 Dębica-Wschód.

Przywrócenie ruchu na wyżej wymienionym odcinku drogi planowane jest w dniu 31.10.2020r. (sobota).

Objazdy zostaną wprowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

Schematy objazdów można pobrać TUTAJ

stopka

 

bip

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie