rozmiar czcionki
A- A A+
tryb ekranu

 Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy informuje, że realizacja projektu pn.:

„Zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach powiatowych poprzez montaż sygnalizacji świetlnej
w miejscowości: Dębica – ul. Rzeszowska oraz Straszęcin”
w ramach „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” zostanie wykonana przez firmę VIATAR Piotr Słomski, Wojciech Kozioł s.c. z Tarnowa.

W ramach tegorocznej inwestycji wybudowana zostanie sygnalizacja świetlna wzbudzana na przejściu dla pieszych w Dębicy na ul. Rzeszowskiej (skrzyżowanie z ul. Bojanowskiego) oraz przy Zespole Szkół Podstawowych w Straszęcinie. Uruchomienie sygnalizacji planowane jest na koniec bieżącego roku. Ponadto zadanie obejmuje także przeprowadzenie przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w wybranych szkołach podstawowych i przedszkolach zajęć edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i pieszego oraz organizację przez Powiat Dębicki - Zarząd Dróg Powiatowych konkursu plastycznego dla placówek objętych projektem. Przedmiotowa inwestycja obejmuje także zakup narkotesteru z kasetami testującymi, który zostanie przekazany w użytkowanie Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy.

 

Koszt całego zadania to kwota w wysokości 241 tys. zł. z czego 100 tyś zł pozyskano
z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, a pozostałą kwotę współfinansuje Powiat Dębicki.

Regulamin konkursu dla wybranych szkół

Oświadczenie

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

stopka

 

bip

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie